Mobil Hazır Beton Santrali

08.10.2020

Mobil Hazır Beton Santrali

Hazır beton mobil santrali, otomatik kontrol sistemi ve doğu transferi nedeniyle büyük bir üne sahiptir. Adından da anlaşılacağı gibi, mobil beton santrali esasen sabit beton santralinden farklıdır. Sabit hazır beton tesisi ekipmanı, esas olarak, inşaat birimi ile birlikte inşaat ihtiyaçlarını iyi karşılayabilen sabit üretim ekipmanıdır. Mobil beton santrali ise bunun tam tersidir.

Hazır beton mobil santrali kullanımına uygun durumları bulmak için genel yapıyla başlamalıyız. Mobil beton santrali, eksiksiz bir karıştırma tesisi ekipmanı setini entegre eder ve bu komple santral ekipmanı setinin altına bir yürüme tekerleği monte edilir. Araçlar çekiş ve geçiş için kullanılabilir ve bu tasarım aynı zamanda ilk uygulanabilir durumunu yansıtır, yani inşaat süresi kısadır ve şantiye sık sık taşınması gerekir, bu tür durumlar mobil beton karıştırma tesisleri kullanıldığında kullanılır. daha uygun!

Buna ek olarak, entegre mobil beton santrali, beton üretiminin sabit beton santrallerinden biraz daha küçük olduğunu da belirleyerek, bazı büyük şantiyeler için uygun olmadığını, ancak yollar, köprüler, hava alanları için daha uygun olduğunu da belirlemektedir. limanlar vb. kısa inşaat süresine sahiptir ve küçük üretim alanları gerektirir. Bu ayrıca, bu cihazın daha basit ve kullanımda daha rahat olduğunu, çalıştırmasının kolay olduğunu, operatör için daha düşük gereksinimlerin olduğunu ve kullanımının kolay olduğunu belirler!

Profesyonel bir beton karıştırma tesisi üreticisi olarak, hazır beton mobil santral ekipmanı satın alırken yada kiralarken gerçek bir üretici bulmanızı önerir. Bir yandan aşırı fiyatlardan kaçınabilirsiniz, diğer yandan profesyonel üreticiler özel ihtiyaçlarınıza göre uygun karıştırma tesisi ekipmanı önerebilir.