Gelişmiş Mobil Beton Santralleri

07.10.2020

Gelişmiş Mobil Beton Santralleri

Şantiyede üretilen mühendislik beton karıştırma tesislerinin çoğu mobil beton santralleridir. Mobil beton santralleri esas olarak karıştırma ekipmanını bir veya birkaç büyük araca monte etmek için kullanılır. Geçici hareketi, hareketliliği kolaylaştırmak ve şantiye mühendisliğinin ihtiyaçlarını karşılamak için, mobil beton santralinin bir kısmı, yollar, köprüler ve diğer küçük projeler gibi bazı küçük ölçekli geçici mühendislik projelerinde kullanılmaktadır.

Mobil beton santrallerini kullanmadan önce bir inceleme yapın: Her vardiyadan önce, hangi tür karıştırma tesisi ekipmanı tam olarak denetlenmelidir. Mobil beton santrali ekipmanında, karıştırıcı ana makinenin muayenesi özellikle önemlidir. Yüksek derecede mekanizasyon ve otomasyon nedeniyle, üretkenlik de yüksektir ve beton kalitesinden ve çimentodan tasarruf sağlayabilir. Genellikle su koruma, elektrik, köprüler ve diğer projelerde kullanılır.

Mobil beton santrali serisinin karıştırıcısının şaft ucu contası, bir kauçuk conta ve bir çelik contadan oluşan bir kombine conta tipini benimser. Mobil beton santralinin hammaddelerinin tümü yüksek kaliteli, yüksek mukavemetli alaşımlı çelikten ve aşınmaya dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve hizmet ömrünü uzatmak için tasarlanmıştır. Genel üreticiler tarafından üretilen mobil beton karıştırma tesislerine göre en az iki yıl daha uzun süre kullanılabilirler. Mobil beton karıştırma tesisinin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayarak, mobil beton karıştırma tesisinin hizmet ömrünü ve aşınma direncini etkili bir şekilde uzatır. Mobil beton santralleri, mühendislik harman fabrikası, ticari santral ve basit mobil beton santrali olarak ikiye ayrılır. Seçman Makine'den seçilen mobil beton karıştırma tesisi iyi performansa ve yüksek verimliliğe sahiptir ve müşteriler tarafından tercih edilmektedir.